PLIKI COOKIES Dowiedz się więcej

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki

Rozumiem, ukryj komunikat

Ketten Reiniger Kraft-Gel zwycięzcą testu czasopisma MOTOCYKL

21-01-2015 admin
3 060 wyświetleń
fb g+ twitter
  • Global rating average: 0.0 out of 5
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
Glowne

Marka S100 jest znana motocyklistom nie od dziś. Ten producent kosmetyków ułatwiających pielęgnację zarówno maszyny, jak i ubrań po raz kolejny udowodnił, że jego produkt jest najlepszy w swojej klasie, wygrywając test sprayów do czyszczenia łańcucha organizowany przez MOTOCYKL. Mowa oczywiście o Ketten Reiniger Kraft-Gel.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ TEST MOTOCYKLA


Skuteczność

Ketten Reiniger Kraft-Gel to profesjonalny spray do czyszczenia łańcucha. Oszczędza czas podczas pielęgnacji maszyny, działając bardzo szybko i jednocześnie samoczynnie. Producent gwarantuje wysoką skuteczność i została ona udowodniona w trakcie testu – zarówno próby laboratoryjne, jak i praktyczne przeprowadzono z wynikiem pozytywnym. Do uzyskania zadowalającego rezultatu wystarczy jednorazowe użycie. Dzieje się tak dzięki połączeniu optymalnej penetracji trudno dostępnych elementów łańcucha z perfekcyjną przyczepnością w trakcie czyszczenia, co nazywa się fachowo tiksotropią. Spray ponadto poprawia parametry pracy i chroni materiał przed zużyciem.


Agresywność

Oceniający brali pod uwagę czynnik agresywności – i tu również Ketten Reiniger Kraft-Gel nie zawiódł. Podczas testu plastik oraz lakier pozostały nieuszkodzone, jedynie guma lekko się zniszczyła. Było to na tyle niewielkie uchybienie, że nie wpłynęło w najmniejszym stopniu na ocenę sprayu. Środek nie zawiera bowiem kwasów i nie osadza się na powierzchniach. W jego skład wchodzą również dodatki antykorozyjne, w znaczący sposób wydłużające życie łańcucha.

2

Wydajność

Ketten Reiniger Kraft-Gel jest niezwykle wydajny – wystarczy 17 g na jedno czyszczenie, co było jednym z kryteriów przyjętych przez testujących. Opakowanie sprayu zawiera 300 ml środka – istnieje również wersja w płynie o pojemności 500 ml. Ostateczna ocena testujących to pięć gwiazdek, tytuł zwycięzcy testu i określenie środka mianem perfekcyjnego oraz wymagającego niewielkiego wkładu pracy podczas czyszczenia. Środek uzyskał maksymalną ocenę w dużej mierze właśnie za wydajność – wystarczy jednokrotne spryskanie łańcucha i efekt jest doskonały (tańsze środki należało aplikować kilkukrotnie na łańcuch by uzyskać podobny efekt).

1

S100 to wielokrotny zwycięzca testów MOTOCYKL

Marka S100 może poszczycić się wieloma tytułami zdobytymi w testach organizowanych przez czasopisma motocyklowe. Wyróżniony w ten sposób został Weisses Ketten Spray (smar w sprayu), Total Reiniger (żel do czyszczenia motocykla), podobnie jak Korrosions-Schutz (środek antykorozyjny) czy też pasta do polerowania Lack-und Kunststoff Polish. W zakresie środków czyszczących ubrania wysoko oceniane przez MOTOCYKL są Impragnier-Spray (impregnat do tkanin i skóry) oraz Visier-und Helmreiniger (preparat do czyszczenia kasku). Marka S100 nie raz udowodniła, że jej produkty stanowią odpowiedź na wszystkie potrzeby motocyklistów w zakresie czyszczenia i impregnacji.

ZOBACZ POZOSTAŁE PRODUKTY S100 w naszym katalogu

Jak udowodnił test organizowany przez MOTOCYKL, Ketten Reiniger Kraft-Gel to najlepszy wybór, jeśli chodzi o środki do czyszczenia łańcucha. Nie musisz korzystać z pomocy serwisów, żeby cieszyć się lśniącym i nietkniętym korozją motocyklem – wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni spray.

 

Artykuły promowane

Zdjęcie newsa
Salony Motorismo zapraszają na jesienną wyprzedaż odzieży i akcesoriów ...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
Motorismo Assistance to zupełnie darmowy, innowacyjny program wsparcia i...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
Zapraszamy do Salonów Motorismo, gdzie już dostępna jest nowa, jesienna ...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
Wybierając się w motocyklową podróż, musisz zabrać ze sobą dużo więcej r...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
Lato to czas wyjazdów. Przeważnie większość motocyklistów woli jeździć s...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
Marka HJC przygotowała dla motocyklistów nowy model kasku szczękowego na...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
SW MOTECH to jeden z czołowych dostawców akcesoriów motocyklowych. Ma w ...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
Ostatnia, czwarta część video-poradnika, tym razem na temat tego dlaczeg...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
Held świetnie leży, dobrze skrojone i dopasowane ciuchy to znak szczegól...
-
Czytaj więcej >
Zdjęcie newsa
Dla wszystkich fanów nowinek salony Motorismo przygotowały nie lada grat...
-
Czytaj więcej >
Motorismo on Facebook